Dlaczego ARDOR?

Wiśnia, len, cięte kwiaty, cytrusy.... takie zapachy to standard na półce odświeżaczy powietrza. Pięknie pachną, ale często nie pasują do reprezentacyjnych pomieszczeń, które wymagają bardziej eleganckiego zapachu. A gdyby tak wypełnić pomieszczenia intrygującymi nutami zapachowymi przypominającymi perfumy, które podkreślą wyjątkowość miejsca, nadając mu charakteru?

Unikalne zapachy

Markę Ardor® wyróżniają odświeżacze o różnorodnych, niepowtarzalnych zapachach, z których każdy zawiera kombinację innych składników. Wyjątkowy i niepowtarzalny, Ardor® zachwyca różnorodnością nut zapachowych zamkniętych w kolorowych kulkach żelowych, które systematycznie uwalniają swój bukiet w pomieszczeniach. Wybrane przez najlepszych projektantów nuty zapachowe przywodzą na myśl ekskluzywne perfumy, których aromatem lubimy się otaczać na co dzień. Opatrzone nazwami wyjątkowych kamieni, kojarzą się z luksusem, na który również Ty możesz sobie pozwolić.

Ardor® sprawił, że ekskluzywność jest dostępna od ręki. W domu, w pracy w biurze... wszędzie można czuć się wyjątkowo!

Elegancja i prostota

Oprócz unikalnych zapachów, które uwalniają się po potrząśnięciu odświeżaczem, Ardor® wyróżnia także ekskluzywne, czarne opakowanie. Drogie kamienie w połączeniu z wyjątkowym logo i ładnym designem z łatwością dopasują się do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu i przeznaczenia. Każdemu kamieniowi przyporządkowany jest subtelny zapach, który delikatnie, po potrząśnięciu, otula całe wnętrze przyjemnym aromatem.

Ekskluzywny dodatek

Odświeżacze Ardor® idealnie pasują do różnego rodzaju wnętrz. Ozdobią nowoczesny salon, ale również wpasują się w tradycyjną łazienkę. Ich wygląd nie ogranicza zastosowania tylko do jednego pomieszczenia, dlatego Ardor® staje się wyjściem uniwersalnym, nie tylko dla domu, ale także do pracy, biura, przychodni, sali konferencyjnej i wielu innych...KONTAKT

AUREUS International Trade Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 183, 43-365 Wilkowice
info@aureus-it.com
0048 (33) 863 14 05

www.aureus-it.com

© Copyright Design 2014